2026. március 29., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#93121
Elvileg kedden az ECM 13 mm-t vár Egerszegre, ha csak a negyede jön be, az is minimum 5 centi hó.
#93119
Errõl a ciklonról már a hét közepén látszott hogy nem fog produkálni semmi extrát, esetleg a megye déli-keleti részein. A következõ hétfõ-keddi ciklon már szerda óta jóval havasabbnak tûnik, mint ami most kint "tombol". Ugyanakkor ha a keddi nem produkál valami hófélét, akkor 5-10 napig megint nem lesz min izgulni, legalábbis hó szempontjából.

Közben szél feltámad, RH picit csökken, egybõl potyog is jó gyengén a szemcsés hó....
#93099
Az udvarban rakta le a szél a havat Link , nem nagy hó, de akik a 20-30 centik után is elégedetlenkednek (mért csak apró pelyhes, esett 25 centi de már gyengül, stb), azok vegyenek példát Vacak kutyámról, Õ ég egy ilyen semmittelen hó után is megnyalja a szája szélét laza
A szántóföld az ablakból Link Link

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-29 00:33:39

Ercsi

5.6 °C

31505

RH: 78 | P: 1007.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.