2026. március 25., szerda
 

 
 

 
Salgótarján 

 

És nálad? Havazik? Villámlik? Már látod a peremfelhőt? Regisztrálj, fotózz, majd TÖLTSD FEL!
 
Kattints a képekre, ha látni szeretnéd a többit is. Vagy inkább a TÉRKÉPES ÁTTEKINTŐRE vagy kiváncsi?

2010.08.05-06. Mediterrán ciklon

Adott napon: 
Keresés:
#164
Én is félig szlovák környzetben élek, mégis tudok magyarul! kacsint
#161
Nem, nem fér bele; az a szint, amire a korrigált szöveg süllyedt, az már nem fér bele, valahol meg kell húzni a határt. A javítás egyébként kedves és valóban empatikus módon történt, leginkább köszönet illeti a moderátortársat, hogy ennyi idõt rászánt.

Noé, légyszi ne dramatizáld túl a dolgot, az érintett észlelõnek x ügyben ment már PÜ, én is küldtem neki többek között. Nyilván a segítõ szándék az elsõdleges.
#159
Nem volt semmiféle lealázási szándék, sõt.
A borzasztó helyesírás miatt tette szóvá a dolgot a moderátortársam, ám épp az empátiás érzés miatt nem volt semmi következménye a dolognak (nem elsõ eset volt), mivel tisztában vagyunk a háttérrel, hogy nehéz ügy "odakinn" magyarul helyesen írni tanulni.
Ettõl eltekintve annál jobb tanulás nem is kell, ha word-ben van leírva elõször a szöveg és a helyesírás-ellenõrzõ a hibák jó részét kiszûri, azokat javítva lehet igazán fejlõdni, no meg másodsorban a fórum színvonalát emelni.

Gábor, gondoltam, hogy belekotnyeleskedsz, ilyen téma esetén ez nálad kényszer, he-he!
#157
Egyetértek, tõlük belefér a dolog.

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-25 20:59:43

Csesznek

13.0 °C

RH: 42 | P: 1001.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Mediterrán ciklon okoz jelentős időjárás-változást

Időjárás-változás | 2026-03-24 08:05

pic
A hét második felének időjárását egy lassan mozgó mediterrán ciklon határozza meg, ami jelentős időjárás-változást és egyben megosztottságot fog okozni hazánk területén.